Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej. tel. 324270499; tel./WhatsApp: 603499459, 663499499, 665499499, info@499.pl 

Robot sprzątający Dreame L10 Ultra

Cena: 3 599,00 zł 3599.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Dreame
Kod produktu: IP-RLS6LADC-6

1px Opis

Robot sprzątający Dreame L10 Ultra


Dreame L10 Ultra sprawia, że sprzątanie staje się przyjemne i wygodne. Robot sprzątający automatycznie opróżnia zbiornik na kurz i czyści oraz suszy nakładki mopujące. Co więcej, uzupełnia wodę w zbiorniku i oferuje do 5300 Pa siły ssania, aby skutecznie pozbyć się zanieczyszczeń. Ponadto wykorzystuje nawigację LiDAR i obsługuje Amazon Alexa, Siri oraz Google Assistant. Możesz nim sterować również za pośrednictwem aplikacji Dreamehome.


02Dreame/L10-Ultra/5


Automatyczne opróżnianie zbiornika na kurz


Dreame L10 Ultra został zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowania. Urządzenie wykorzystuje system Dual Boost 2.0, który pozwala skutecznie zasysać odpady. Ponadto wchodząca w skład zestawu stacja umożliwia automatyczne opróżnianie zbiornika na kurz, więc Ty już nie musisz tracić na to czasu. Co więcej, worek na brud wyróżnia się pojemnością 3 l – wystarczy, że wymienisz go raz na około 60 dni.


02Dreame/L10-Ultra/7


Wyczyści nakładki mopujące


Dla jeszcze większej wygody użytkowania robota wyposażono w funkcję automatycznego czyszczenia nakładek mopujących. Oznacza to, że po każdej sesji urządzenie powróci do stacji, gdzie nakładki zostaną umyte, a następnie wysuszone gorącym powietrzem – proces trwa około 2 h. To pozwoli uniknąć nieprzyjemnego zapachu i zapobiegnie mnożeniu się bakterii. Dodatkowo stacja posiada 2 zbiorniki na wodę: czystą (2.5 l) i brudną (2.4 l). Ponadto w drodze do stacji nakładki są podnoszone do góry, więc nie musisz się obawiać, że zanieczyszczenia trafią na umytą podłogę.


02Dreame/L10-Ultra/13


Żaden brud nie umknie jego uwadze


Robot sprzątający Dreame L10 Ultra dokładnie czyści różnego rodzaju powierzchnie, w tym dywany, zwiększając siłę ssania do 5300 mAh. Skutecznie usuwa okruszki, sierść, czy zalegający we włóknach kurz. Ponadto specjalnie zaprojektowana szczotka zapobiega wplątywaniu się włosów, a jej czyszczenie nie sprawi Ci problemu.


02Dreame/L10-Ultra/8


Nawigacja LiDAR


Dreame L10 Ultra doskonale odnajdzie się w Twoim domu. Wykorzystuje zaawansowaną technologię LiDAR i algorytm SLAM. W rezultacie generuje edytowalną mapę 3D i planuje efektywne ścieżki czyszczenia. Co więcej, tworzy mapy pomieszczeń do 3 pięter, omija przeszkody, których wysokość nie przekracza 20 mm i posiada czujniki zabezpieczające urządzenie przed upadkiem. Sprawdzi się więc w przypadku domów wielopiętrowych.


02Dreame/L10-Ultra/4


Mopuje podłogi


L10 Ultra umożliwia także mycie podłóg. Robot został wyposażony w 2 nakładki mopujące, które obracają się z prędkością 180 rpm, dokładnie usuwając znajdujące się na podłodze plamy. Umieszczony wewnątrz pojemnik na czystą wodę wyróżnia się pojemnością 80 ml. Co więcej, gdy woda zacznie się kończyć, robot powróci do stacji, która posiada zbiornik na wodę (2.5 l) i automatycznie ją uzupełni. Taka ilość wystarcza na umycie około 200 m² powierzchni.


02Dreame/L10-Ultra/2


Prosta, intuicyjna obsługa


Przejmij pełną kontrolę nad swoim L10 Ultra. Obsługę robota ułatwia aplikacja Dreamehome, za pomocą której ustawisz harmonogramy czyszczenia, strefy zakazane lub włączysz czyszczenie wybranych pomieszczeń. Oprócz tego urządzenie współpracuje z Amazon Alexa, Siri i Asystentem Google, dzięki czemu wystarczy prosta komenda głosowa, by rozpocząć/zatrzymać/zakończyć sprzątanie.


02Dreame/L10-Ultra/14


W zestawie:  • robot sprzątający

  • stacja dokująca

  • szczotka boczna

  • kabel zasilania

  • szczoteczka do czyszczenia

  • zapasowy worek na kurz

  • nakładki mopujące x2 (zamontowane na robocie)

  • uchwyty do nakładek mopujących x2

  • instrukcja obsługi

Producent Dreame
Model L10 Ultra
Pojemność akumulatora 5200 mAh
Moc ssąca 5300 Pa
Pojemność zbiornika na kurz 350 ml
Pojemność zbiornika na wodę 80 ml
Czas pracy do 210 min
Funkcja mopowania tak (pady mopujące)
Funkcja samoczyszczenia tak
System nawigacji LDS z algorytmem SLAM
Funkcje automatyczne opróżnianie zbiornika na kurz, system Dual Boost 2.0
Typ filtra EPA (RHF5)
Kompatybilność aplikacja Dreamehome, Amazon Alexa, Siri, Google Assistant

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl