Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej. tel. 324270499; tel./WhatsApp: 603499459, 663499499, 665499499, info@499.pl 

Robot sprzątający Dreame L20 Ultra Complete

Cena: 5 349,00 zł 5349.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Dreame
Kod produktu: IP-RLX41CEC

1px Opis

Robot sprzątający Dreame L20 Ultra Complete


Przedstawiamy nowoczesnego robota sprzątającego L20 Ultra Complete marki Dreame. Urządzenie wykorzystuje wyjątkową technologię MopExtend™ i potężny system ssania Vormax™, zapewniając skuteczne działanie, na jakie zasługujesz! Gwarantuje dokładne i precyzyjne usuwanie zanieczyszczeń nawet w trudno dostępnych miejscach, a między cyklami sprzątania samodzielnie opróżnia zbiornik na kurz i brudną wodę. Co więcej, samodzielnie czyści pady mopujące i uzupełnia energię w stacji ładującej! Robot sprzątający wyczyści podłogi w Twoim domu, a Ty zajmiesz się tym, co dla Ciebie najistotniejsze!


02Dreame/L20-Ultra/11


Jeszcze większa skuteczność


L20 Ultra Complete wyróżnia się wyjątkowo skutecznym działaniem. Wykorzystuje nowoczesny system MopExtend™, który pozwala na precyzyjne czyszczenie trudno dostępnych miejsc. W jaki sposób? Robot automatycznie rozpoznaje kąty i krawędzie, co pozwala mu wydłużyć zasięg padów mopujących. Dzięki temu L20 Ultra Complete wyczyści podłogi wzdłuż listw przypodłogowych i inne krawędzie z dokładnością co do 2 mm. Teraz każdy zakamarek w Twoim domu będzie lśnił czystością!


02Dreame/L20-Ultra/7


Podwójne mopowanie


Koniec z uporczywymi plamami! System DuoScrub™ wykorzystuje dwa szybkie mopy obrotowe, które bez trudu usuwają nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Sos na kuchennej podłodze? A może rozlany przez pociechę sok? Nie zawracaj sobie tym głowy! L20 Ultra Complete pozbędzie się ich w mgnieniu oka! Co więcej, w trybie mopowania gumowa szczotka unosi się, a silnik wentylatora automatycznie wyłącza, więc mycie podłóg na mokro odbywa się w ciszy!


02Dreame/L20-Ultra/3


Zaawansowany system sprzątania


Pożegnaj irytujące kłębki kurzu i włosy, które znajdujesz dosłownie wszędzie! System ssania Vormax™ zapewnia siłę ssania na poziomie 7000 Pa, dzięki czemu L20 Ultra Complete bez problemu usuwa zanieczyszczenia z różnego rodzaju powierzchni. Unosząca się, gumowa szczotka zapobiega wplątywaniu się włosów, dzięki czemu eliminuje je w kilka chwil. Co więcej, pady mopujące automatycznie unoszą się, gdy robot rozpoznaje na swojej drodze dywany, zapobiegając zamoczeniu i zapewniając ich dokładne czyszczenie.


02Dreame/L20-Ultra/6


Sprzątający geniusz


Zaawansowany system CleanGenius™ pozwala robotowi rozpoznać rodzaj i stopień zanieczyszczenia, dzięki czemu w razie potrzeby mopuje podłogi kilkakrotnie. Jeśli w czasie sprzątania pady mopujące zabrudzą się, L20 Ultra Complete w pierwszej kolejności wyczyści je, a następnie rozpocznie kolejny cykl mopowania. Zapomnij o brudnych smugach i ciesz się nieskazitelną czystością!


02Dreame/L20-Ultra/2


Inteligentna nawigacja


Twój robot sprzątający Dreame sam znajdzie drogę! System nawigacji Pathfinder™ pozwala na szybkie tworzenie map pomieszczeń i automatyczne dostosowanie trasy sprzątania całego mieszkania lub szybkiej nawigacji do wyznaczonego pomieszczenia. Ale to nie wszystko! Robot inteligentnie rozpoznaje przeszkody — wbudowane oświetlenie LED pomaga mu zidentyfikować 55 typów obiektów i zaplanować dokładne czyszczenie wokół przedmiotu nawet w ciemnych pomieszczeniach. Nie martw się pozostawionymi klapkami, czy rozrzuconymi przez dziecko zabawkami - L20 Ultra Complete doskonale sobie poradzi!


02Dreame/L20-Ultra/1


Stworzony z myślą o Twoim komforcie


Po zakończonym sprzątaniu robot automatycznie wraca do bazy, w której samodzielnie przygotuje się do kolejnej rundy sprzątania. Główny zbiornik na zanieczyszczenia ma pojemność aż 3,2 l, co oznacza, że nie musisz opróżniać go nawet przez 75 dni! Zbiorniki na czystą i brudną wodę mają pojemność odpowiednio 4,5 l oraz 4 l. L20 Ultra Complete automatycznie uzupełnia swój zbiornik na wodę i osusza pady mopujące, dzięki czemu masz pewność, że czyszczenie podłóg odbywa się w higienicznych warunkach. Pozwól robotowi Dreame zająć się sprzątaniem, a Ty ciesz się zasłużonym odpoczynkiem!


02Dreame/L20-Ultra/8


Więcej możliwości z aplikacją


Pobierz aplikację Dreamehome i ciesz się prostą obsługą swojego robota! Z poziomu telefonu możesz uruchomić szybkie mopowanie, wstrzymać lub wznowić pracę robota, ustawić tryb Nie przeszkadzać, zlecić czyszczenie punktowe i ustalić rodzaj sprzątania — mopowanie po odkurzaniu, tylko odkurzanie lub tylko mopowanie. Jeśli masz w domu wyższe dywany, aplikacja pozwoli Ci na wybranie opcji zdejmowania padów mopujących, dzięki której L20 Ultra Complete uniknie ich zamoczenia w czasie sprzątania. Sprawdź, jakie to wygodne!


02Dreame/L20-Ultra/10


W kompletnym zestawie


Zestaw robota sprzątającego L20 Ultra Complete oferuje kompleksowe rozwiązania dla doskonałego sprzątania. Oprócz samego robota sprzątającego oraz stacji czyszczącej znajdziemy przedłużeniem rampy gwarantującej sprawną ładowanie robota. Trzy szczotki boczne precyzyjnie docierają do trudno dostępnych miejsc. W zestawie znajdziesz również wielofunkcyjne narzędzie czyszczące oraz worki na kurz, zapewniające dogłębne czyszczenie różnych powierzchni. Dwie sztuki głównych szczotek, w tym jedna zamontowana, gwarantują trwałą wydajność. Nakładki mopujące, w tym dwie zamontowane na uchwytach, wraz z czterema pojemnikami detergentu, pozwalają na skuteczne mopowanie podłóg. Dodatkowo cztery filtry pojemnika na kurz (z jednym zamontowanym) zapewniają wysoką jakość powietrza.


W zestawie: • Robot L20 Ultra Complete

 • Stacja czyszcząca

 • Przedłużenie rampy do stacji czyszczącej

 • Szczotka boczna x3

 • Przewód zasilający

 • Wielofunkcyjne narzędzie czyszczące

 • Worek na kurz

 • Główna szczotkax2

 • Nakładki mopujące x14(x2 zamontowane)

 • Uchwyt na pady mopujące x2

 • Detergent x4

 • Filtr pojemnika na kurz x4 (x1 zamontowany)

 • Instrukcja obsługi

ModelL20 Ultra
Pojemność akumulatora6 400mAh
Moc ssąca7 000 Pa
Pojemność zbiornika na kurz300 ml
Pojemność zbiornika na wodę80 ml
Czas pracyDo 260 minut
Funkcja mopowaniaTak (pady mopujące)
Funkcja samoczyszczeniaTak
System nawigacjiPathfinder™
FunkcjeAutomatyczne uzupełnianie i opróżnianie zbiorników na wodę i kurz, 4 poziomy ssania, 3 poziomy przepływu wody, podświetlenie LED, wysuwane pady mopujące
Typ filtraEPA (RHF8)
KompatybilnośćAplikacja Mi Home i Dreamehome app, Amazon Alexa, Google Assistant, Siri

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl