Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej. tel. 324270499; tel./WhatsApp: 603499459, 663499499, 665499499, info@499.pl 

Ścianka do ćwiczeń NOHRD Wall Compact Classic Nature Orzech + bon sodexo 5%

Cena: 39 999,00 zł 39999.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: NOHRD
Kod produktu: WR_-ST-NH-24.103

1px Opis

NOHRD Logo


 


Kompaktowa ścianka fitness - domowe studio fitness z trenerem.


NOHRD Wall Compact oferuje kompletny trening całego ciała zarówno siłowy jak i wytrzymałościowy na ograniczonej przestrzeni. Dzięki zintegrowanemu wyciągowi linowemu i trenażerowi możesz trenować bezpośrednio na ścianie NOHRD. Hantle SwingBell wykonane zostały z ręcznie szytej prawdziwej skóry, które można po treningu zawiesić bezpośrednio na ścianie NOHRD Wall.


 


Compact Wall NOHRDCompact Wall


Compact Wall NOHRDNOHRD Wall Compact


  

Wirtualny system szkoleniowy


Zdefiniowane treningi można rozpocząć przy pomocy ekranu dotykowego, można również zintegrować  inne urządzenia przez Bluetooth.


Hantle SwingBell


Każdy NOHRD Wall Compact jest wyposażony w osiem hantli Swing, które można schować w ścianie aby zaoszczędzić miejsce.


Wyciąg linowy i trener narciarski


Dzięki zastosowaniu elementów linkowych, NOHRD Wall Compact umożliwia szeroki zakres efektywnych treningów funkcjonalnych i ćwiczeń.


 


imageimageimage


 


Trening całego ciała na najmniejszej możliwej przestrzeni - interaktywne szkolenie z wirtualnym trenerem personalnym.


Wirtualny trener to interaktywny program, który umożliwia efektywne treningi za pośrednictwem ekranu dotykowego ściany NOHRD.
 


nohrd wall compact monitornohrd wall compact software


 

 • Dzięki systemowi treningowemu NOHRD Wall Compact, codziennie otrzymujesz nowy trening (trening dnia) lub możesz wybrać własne treningi. Podczas treningu tętno i spalone kalorie są wyświetlane w profilu użytkownika i oceniane po zakończeniu treningu.

 • Treningi obejmują ćwiczenia z wyciągiem linowym, trenerem narciarskim, hantlami lub ćwiczeniami z wolnym ciężarem ciała. Podgląd przedstawia film szkoleniowy, tak aby użytkownik mógł się przygotować podczas przerwy.nohrd wall compact trainingnohrd wall compact trainingnohrd wall compact training


 • Wyciąg linowy: ciężary - przede wszystkim ćwiczysz siłę za pomocą naciągu linowego. Obciążenie można łatwo regulować, dwuczęściowy motylek ma swobodną regulację wysokości.

 • Hantle i masa ciała - siłę i wytrzymałość trenuje się poprzez trening z hantlami i ćwiczenia z ciężarem własnym.

 • Wyciąg linowy: trener narciarski - wszystkie ćwiczenia są prezentowane na wideo i odtwarzane w zwolnionym tempie przed rozpoczęciem, aby zapewnić dobre zapoznanie się z wybranym treningiem.Ścianka do ćwiczeń NOHRD Wall Compact Classic Nature Orzech


Kompaktowa ściana NOHRD umożliwia efektywny trening całego ciała na najmniejszej przestrzeni i można ją łatwo zintegrować z każdym środowiskiem. Wysokiej jakości elementy z prawdziwego drewna przyciągają wzrok i ekskluzywnie prezentują się w neutralnych odcieniach szarości. Efektem czego jest subtelny, nowoczesny wygląd w każdym wnętrzu.


 


imageimageimage


 


NOHRD Wall Compact oferuje kompletny trening całego ciała w obszarach siły i wytrzymałości na ograniczonej przestrzeni. Dzięki zintegrowanemu wyciągowi linowemu i trenażerowi możesz trenować bezpośrednio na ścianie NOHRD. Hantle wykonane zostały z ręcznie szytej prawdziwej skóry, które można po treningu zawiesić bezpośrednio na ścianie.


Specjalnie opracowane wirtualne treningi na zintegrowanym ekranie dotykowym zapewniają zróżnicowane i prawdziwe szkolenie.

image


 


Parametry techniczne: • Waga: 250 kg.

 • Ilość opakowań: 1 paleta.

 • Wymagany montaż: Tak.


 


Wymiary: • (Szer. X wys. X gł.): 121,5 x 217 x 50 cm


 


Pozostałe informacje: • Zawiera oprogramowanie szkoleniowe i ekran dotykowy

 • Wymagane przyłącze elektryczne (230 V)

 • Konieczny montaż na ścianie

 • Treningi offline i trening dnia (online)

 • Profile użytkowników

 • Zawiera osiem hantli


 


Dostępne w innych kolorach i rodzajach drewna: jesion, dąb, wiśnia, orzech. Sprawdź pozostałe oferty.


 

Aplikacja internetowa My-NOHrD:


My-NOHrD jest to specjalna aplikacja internetowa umożliwiająca trenowanie z wirtualnym asystentem na urządzeniach NOHRD oraz wioślarzach wodnych WaterRower. Jeżeli znudziło Ci się ćwiczenie samemu w domu, w bardzo łatwy sposób możesz zarejestrować konto w aplikacji internetowej: Rejestracja w My-NOHrD


Rejestracja w aplikacji jest darmowa, natomiast dostępne są dwa plany: darmowy dostęp oraz płatna subskrypcja miesięczna. Co zawierają te plany?


Darmowy dostęp: • Planowanie, tworzenie i wykonywanie treningów.

 • Dostęp do prywatnej biblioteki swoich treningów.

 • Dostęp do publicznej biblioteki treningów.

 • Korzystanie z wcześniej zapisanych treningów przez innych użytkowników.


Płatna subskrypcja: • Planowanie, tworzenie i wykonywanie treningów.

 • Dostęp do prywatnej biblioteki swoich treningów.

 • Dostęp do publicznej biblioteki treningów.

 • Korzystanie z wcześniej zapisanych treningów przez innych użytkowników.

 • Trener osobisty.

 • Profesjonalne porady i opinie.

 • Otrzymywanie planów treningowych od trenera.


 


Jak to wygląda w praktyce?


Aplikacja dostępna jest w trzech językach: Niemieckim, Angielskim i Francuskim. Po rejestracji i zalogowaniu się na swoje konto My-NOHrD, trzeba zarejestrować numer seryjny zakupionego urządzenia, żeby otrzymać dostęp do treningów.


Aplikacja została podzielona na 4 sekcje główne: Dashboard (Panel podsumowania), Devices (urządzenia), Coach (trener), Library (biblioteka treningów).


My-NOHrD DashboardMy-NOHrD DevicesMy-NOHrD CoachMy-NOHrD Library


 


Zaczynamy trening!


Żeby zacząć trenować, przechodzimy do zakładki Dashboard i klikamy na Create a Workout, następnie dodajemy interesujące nas treningi do planu treningowego. Możliwe jest stworzenie planu treningowego na różnych urządzeniach! Niektóre treningi pochodzące z innych urządzeń mogę wymagać rejestracji numeru seryjnego.


Następnie klikamy na Continue, uzupełniamy interesujące nas informacje o treningu (Nazwa, opis) i klikamy Save and Start. Zaczynamy!


My-NOHrD New WorkoutMy-NOHrD Workout


 


Po zakończonym treningu wyświetlone zostanie podsumowanie a trening zostanie zapisany do naszej biblioteki. Prawda, że fajne rozwiązanie porównując samotny trening w domu?


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z aplikacji My-NOHrD!


 


#NOHRD #Wall #NOHRDWall #WallCompact #WallCompactNOHRD #MaszynaDoĆwiczeń #MaszynaDoĆwiczenNOHRD #MarkaNOHRD #TreningSilowy #TreningCałegoCiała #WallCompactNOHRD

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl