Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej. tel. 324270499; tel./WhatsApp: 603499459, 663499499, 665499499, info@499.pl 

Trenażer do ćwiczeń w zawieszeniu NOHRD Sling Shadow Jesion

Cena: 1 399,00 zł 1399.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: NOHRD
Kod produktu: WR_-TZ-NH-28.108

1px Opis

NOHRD Logo


 


Trenażer NOHRD Sling - trening w zawieszeniu dla wszystkich grup mięśni.


nohrd sling


 


Zawieś się!


I my też tak myślimy ;) Twoja własna masa ciała to nie tylko opór, tutaj jest ona zaletą! Nic dziwnego, że trening w zawieszeniu staje się coraz bardziej popularny. Dzięki takiemu treningowi wszystko staje się jasne i zrozumiałe, czym jest prawdziwy trening funkcjonalny. Większość grup mięśni jest aktywowanych a trening w zawieszeniu również bardzo dobrze działa na koordynację ruchową.


 


imageimageimageimage


 
 • Wygodnie i komfortowe uchwyty - w przypadku NOHRD Sling przywiązujemy dużą wagę do użycia naturalnych materiałów, aby zapewnić przyjemne uczucie i optymalny chwyt.

 • Wierny towarzysz w treningu - kompaktowy trenażer mięśni w zawieszeniu do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz. Łatwe mocowanie do sufitu lub do gałęzi drzewa odpinanie za pomocą karabińczyka.

 • Zainspirowany wspinaczką górską - trenuj klasyczne sekwencje ruchowe, ale także określone grupy mięśni.

 • Bezstopniowa regulacja - długość liny można łatwo i szybko regulować - dzięki temu można wykonywać ćwiczenia w nowych pozycjach treningowych.
 


Bardzo dobrze przemyślany i łatwy w regulacji.


Łatwa i bezstopniowa regulacja - długość liny można bezstopniowo regulować za pomocą unikalnego mechanizmu naciągowego. Wyznaczaj nowe pozycje treningowe i wyzwania!


 


imageimageimageimage


 


Oszczędność miejsca - duży zakres treningowy!


Dzięki NOHRD Sling oszczędzisz miejsce i zagwarantujesz sobie prawie wszystko w zakresie opcji treningowych, które oferują również duże urządzenia do treningu mięśni. Ćwiczenia z trenażerem Sling zmuszają mięśnie do maksymalnej aktywności ze względu na ciągłą niestabilność!


 


imageimageimage


 


nohrd sling trainingnohrd sling training


Trening z własną masą ciała!Trening z NOHRD Sling jest wielowymiarowy, ponieważ trenujesz jednocześnie na różne sposoby. Ćwiczysz jednocześnie wszystkie grupy mięśniowe, a także mięśnie głębokie. Dzięki niestabilności powodowanej przez swobodnie poruszające się pierścienie, trening w podwieszeniu to nie tylko trening siłowy, ale także trening sensomotoryczny.


Podczas ćwiczeń siłowych ciało jest nieustannie zmuszane do stabilizacji. W ten sposób poszczególne mięśnie są trenowane nie tylko w celu ich wzmocnienia, ale jednocześnie są aktywowane również inne mięśnie.


Trening z NOHRD Sling jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy na świeżym powietrzu, trenażer NOHRD Sling można bezstopniowo regulować, aby znaleźć odpowiedni dla siebie kąt treningu.


Uwaga!


Jeżeli ustawisz się bardziej pionowo w kierunku sufitu, to łatwiej będzie Ci wykonać ćwiczenie i odwrotnie, jeżeli będziesz bardziej pochylony do ziemi, tym silniejszy będzie opór a ćwiczenie będzie trudniejsze do wykonania.

Nie tylko linka - zalety Sling.


Wiele nazw dla wszechstronnego treningu całego ciała: trening na linie, trening z pierścieniami, trening w zawieszeniu lub pętlach... NOHRD Sling to idealna alternatywa dla klasycznego treningu siłowego - nazwalibyśmy ją nawet „wszechstronną". Ponieważ dzięki Sling praktycznie całe ciało jest trenowane, celem trenażera w zawieszeniu NOHRD jest oferowanie zróżnicowanego treningu funkcjonalnego w jednym urządzeniu.


Możesz z powodzeniem trenować stabilizację tułowia lub równowagę i koordynację ruchową a nawet krótkie treningi szybko przyniosą zauważalne rezultaty.


 


nohrd sling trainingnohrd sling trainingnohrd sling training


Trenażer do ćwiczeń w zawieszeniu NOHRD Shadow Jesion


Długość linek trenażera w podwieszeniu NOHRD Sling można regulować bezstopniowo. Wewnętrzny mechanizm zaciskowy zapewnia doskonałe bezpieczeństwo podczas treningu. Pierścienie oferują wiele możliwości chwytu podczas treningu i mają średnicę 24 cm.


W komplecie z trenażerem znajdują się uchwyty do mocowania.


 


imageimageimage


 


Parametry techniczne: • Średnica pierścieni: 24 cm.

 • Waga: 5kg.

 • Wymagany montaż urządzenia: nie.

 • Wewnętrzny mechanizm zaciskowy.

 • Uchwyty do mocowania.


 


Aplikacja internetowa My-NOHrD:


My-NOHrD jest to specjalna aplikacja internetowa umożliwiająca trenowanie z wirtualnym asystentem na urządzeniach NOHRD oraz wioślarzach wodnych WaterRower. Jeżeli znudziło Ci się ćwiczenie samemu w domu, w bardzo łatwy sposób możesz zarejestrować konto w aplikacji internetowej: Rejestracja w My-NOHrD


Rejestracja w aplikacji jest darmowa, natomiast dostępne są dwa plany: darmowy dostęp oraz płatna subskrypcja miesięczna. Co zawierają te plany?


Darmowy dostęp: • Planowanie, tworzenie i wykonywanie treningów.

 • Dostęp do prywatnej biblioteki swoich treningów.

 • Dostęp do publicznej biblioteki treningów.

 • Korzystanie z wcześniej zapisanych treningów przez innych użytkowników.


Płatna subskrypcja: • Planowanie, tworzenie i wykonywanie treningów.

 • Dostęp do prywatnej biblioteki swoich treningów.

 • Dostęp do publicznej biblioteki treningów.

 • Korzystanie z wcześniej zapisanych treningów przez innych użytkowników.

 • Trener osobisty.

 • Profesjonalne porady i opinie.

 • Otrzymywanie planów treningowych od trenera.


 


Jak to wygląda w praktyce?


Aplikacja dostępna jest w trzech językach: Niemieckim, Angielskim i Francuskim. Po rejestracji i zalogowaniu się na swoje konto My-NOHrD, trzeba zarejestrować numer seryjny zakupionego urządzenia, żeby otrzymać dostęp do treningów.


Aplikacja została podzielona na 4 sekcje główne: Dashboard (Panel podsumowania), Devices (urządzenia), Coach (trener), Library (biblioteka treningów).


My-NOHrD DashboardMy-NOHrD DevicesMy-NOHrD CoachMy-NOHrD Library


 


Zaczynamy trening!


Żeby zacząć trenować, przechodzimy do zakładki Dashboard i klikamy na Create a Workout, następnie dodajemy interesujące nas treningi do planu treningowego. Możliwe jest stworzenie planu treningowego na różnych urządzeniach! Niektóre treningi pochodzące z innych urządzeń mogę wymagać rejestracji numeru seryjnego.


Następnie klikamy na Continue, uzupełniamy interesujące nas informacje o treningu (Nazwa, opis) i klikamy Save and Start. Zaczynamy!


My-NOHrD New WorkoutMy-NOHrD Workout


 


Po zakończonym treningu wyświetlone zostanie podsumowanie a trening zostanie zapisany do naszej biblioteki. Prawda, że fajne rozwiązanie porównując samotny trening w domu?


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z aplikacji My-NOHrD!

#NOHRDTrenażerSling, #NOHRDSling, #NOHRD, #NOHRDFitness, #MyNOHRD #TrenażerDoĆwiczeńNOHRD #TrenażerNOHRDSling #TrenażerDoĆwiczeńWZawieszeniu #LinyTreningowe #LinkiDoĆwiczeń #PierścienieTreningowe
1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl