Facebook Google Maps YouTube Blog

Zasobnik C.W.U 140l Kospel

Cena: 1 499,00 zł 1499.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni

1px Opis

Stojące wymienniki c.w.u. z wężownicą spiralną SW Termo Max oferowane są o pojemnościach 100, 120, 140, 200, 250, 300 i 400 litrów. Doskonale sprawdzają się przy współpracy z kotłami elektrycznymi, gazowymi, olejowymi i z kotłami na paliwa stałe do podgrzewania i przechowywania podgrzanej ciepłej wody użytkowej.

Najważniejsze zalety
Najnowocześniejsza technologia emaliowania
Firma KOSPEL uruchomiła pierwszy w Polsce w pełni zautomatyzowany system proszkowego emaliowania zbiorników. Stalowy zbiornik jest równomiernie pokryty na całej powierzchni warstwą emali o optymalnie dobranej grubości. Taka technologia w przeciwieństwie do tradycyjnego emaliowania mokrego znacząco poprawia jakość nanoszonej powłoki, a co za tym idzie trwałość zabezpieczanego w ten sposób urządzenia.
Opisywany system dzięki procesom przesiewu i odzysku zapewnia minimalne zużycie materiałów zarówno w fazie czyszczenia zbiornika jak i na etapie nanoszenia emalii. Taki proces jest zgodny z najnowszymi standardami w zakresie ekologii.
Duża wydajność wymiennika
Wężownica o dużej powierzchni wymiany ciepła, sięgająca do samego dna zbiornika zapewnia szybki czas podgrzewania i równomierny rozkład temperatury wody w całej objętości wymiennika.
Wysoka jakość izolacji cieplnej
Odpowiednio dobrana grubość izolacji minimalizuje straty energii. Obudowa wymiennika wykonana z twardego tworzywa w kolorze srebrnym zapewnia estetyczny wygląd i odporność na uszkodzenia mechaniczne.
Możliwość zastosowania grzałki elektrycznej.
Grzałka GRBT-1,4kW może być stosowana do wszystkich pojemności wymienników. Grzałka GRBT-2,0kW ze względu na długość, może być stosowana w pojemnościach 200, 250, 300 i 400 litrów.
Ilość wężownic: 1.0
Kształt: Okrągły
Możliwość montażu elementu modułu grzejnego: Tak
Możliwość zdemontowania obudowy i izolacji: tak
Obecność anody magnezowej: tak
Otwór rewizyjny: nie
Powierzchnia grzewcza wężownicy: 1 m2
Przeznaczenie: C.W.U.
Typ urządzenia: Wymiennik
Waga netto: 54,5 kg
Szer/Dług/Wys-60 cm / 68 cm / 158 cm

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl