Facebook Google Maps YouTube Blog
1px O firmie

Piec CO na pellet – sklep internetowy 499.pl – informacje o firmie

Gorąco witamy! W naszym sklepie internetowym 499.pl oferujemy piece CO na pellet oraz pozostałą biomasę, a także niezbędne akcesoria! Działamy na rynku urządzeń grzewczych od 2007 roku. W ciągu tego czasu pomogliśmy naszym klientom w wyborze i montażu tysięcy kotłów. Od początku nasza działalność bazowała na proponowaniu klientom pieców CO na pellet, co odróżniało nas od innych firm, które w tym czasie kładły nacisk na systemy węglowe.

Dziś cieszymy się, patrząc jak rozwinął się rynek tych ekologicznych urządzeń i zdominował grupę kotłów na paliwa stałe. Ciągle poszerzamy nasze doświadczenie – uczestniczymy w rozmaitych kursach i szkoleniach, aby być na bieżąco z dynamicznie rozwijającym się rynkiem i zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie. Zdajemy sobie również sprawę, jak trudno przez dużą liczbę modeli i producentów wybrać odpowiedni piec CO. Dlatego starannie dobieramy urządzenia, których moc i parametry spełniają oczekiwania naszych klientów.

Potrzebują Państwo eleganckiego piecyka do salonu? A może wydajnego i mało obsługowego kotła do systemu CO? Wolą Państwo ogrzewania bardziej nowoczesne i bezobsługowe w postaci pompy ciepła? W naszym sklepie internetowym z techniką CO znajdą Państwo to czego szukają, a grono specjalistów z zakresu systemów grzewczych pomoże dokonać wyboru optymalnego rozwiązania i odpowie na wszystkie pytania. Nasza siedziba i showroom mieszczą się w Rybniku (woj. śląskie), lecz współpracujemy z klientami z całej Polski, a często także z zagranicy. Zapraszamy! Piec CO ze sklepu internetowego 499.pl spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl