Facebook Google Maps YouTube Blog
1pxCzego szukasz?

Wypełnij poniższe pola i wybierz kocioł idealny dla ciebie!

Rzetelna firma

Kotły na pellet – Racibórz

Kotły na pellet coraz częściej współfinansowane są przez gminy, dlatego warto sprawdzić, czy w Raciborzu i okolicach również istnieje taka możliwość. Wymiana instalacji na opalaną biomasą to krok w dobrą stronę. Piece na pellet są bowiem nie tylko bezpieczniejsze dla środowiska naturalnego, ale też bardzo wydajne. Są także wygodne w użytkowaniu, ponieważ zaangażowanie operatora ogranicza się jednie do dokładania paliwa i okresowego czyszczenia i instalacji. Warto dodać, że nie jest to zbyt kłopotliwe, ponieważ w drodze spalania biomasy powstaje niewiele odpadów. Przyjmuje się, że z tony pelletu zostaje zaledwie pięć kilogramów nietoksycznego popiołu. Przy planowaniu przestrzeni, w której posadowiony będzie kocioł, warto przemyśleć rozwiązanie, w którym kotłownia połączona będzie z magazynem paliwa. Dzięki zastosowaniu systemu podajników można praktycznie wyeliminować ręczną obsługę instalacji, co pozwoli również zaoszczędzić sporo czasu.

Warto dodać, że nie tylko dostarczamy piece na biomasę, ale świadczymy też szerokie doradztwo z zakresu doboru i budowy instalacji tego rodzaju. Służymy radą również mieszkańcom Raciborza i okolic, dlatego jeśli rozważają Państwo zakup kotła na pellet, pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Jak wybrać piec na biomasę?

Wybierając piec na biomasę, należy zwrócić uwagę na trzy kluczowe czynniki. Najważniejsza jest jego moc. Ważny jest także rozmiar urządzenia oraz wielkość komory nasypowej. Oprócz kwestii kluczowych trzeba również przyjrzeć się dodatkowym funkcjom, jakie oferują producenci. Dzięki szerokiej palecie dodatkowych możliwości korzystanie z pieców na biomasę może się okazać jeszcze bardziej wygodne.

Kotły na pellet – RacibórzNie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl