Facebook Google Maps YouTube Blog

W związku z bardzo dynamiczną sytuacją na rynku, cena produktu może być nieaktualna. Prosimy o kontakt przed zakupem, celem potwierdzenia ceny.

Kontakt i dane firmy

 

Kocioł na pellet Kostrzewa Mini Matic 11kW-prefinansowanie Czyste Powietrze

Kocioł na pellet Kostrzewa Mini Matic 11kW-prefinansowanie Czyste Powietrze
  • promocja
Cena: 21 000,00 zł 23 000,00 zł 21000.00
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 20 200,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Producent: -

1px Opis

Mini Matic

Najbardziej zautomatyzowany kocioł w historii firmy Kostrzewa

mini matic

Kocioł na pellet Kostrzewa Mini Matic został zaprojektowany tak, aby być urządzeniem niemal bezobsługowym. Liczne innowacje pozwalają mu konkurować z droższymi modelami z zagranicy. Projektanci położyli duży nacisk na wysoką efektywność spalania, zgodną z najsurowszymi normami emisji. Efektem jest sprawność wymiennika dochodząca do 94,7%. W prostszych konstrukcjach, efektywność zależy od parametrów pracy, które użytkownik musi wprowadzić ręcznie. Nastawy te trzeba korygować w zależności od jakości pelletu, temperatury pracy kotła czy wartości ciągu kominowego. W Mini Matic zastosowano sondę lambda oraz wentylator wyciągowy, nad którymi czuwa algorytm spalania. Zwalnia to użytkownika z konieczności dokonywania ręcznych korekt i umożliwia w pełni automatyczną pracę. W kotle znajdują się też rozwiązania sprawdzone takie jak palnik VG czy system nadzoru na kotłem OMS. Całość została zamknięta w estetycznej obudowie, która nie potrzebuje wiele miejsca w kotłowni. Pojemność wodna wynosząca 116 litrów przyczynia do dużej bezwładności cieplnej co stabilizuje pracę instalacji i ogranicza częstotliwość rozpalania.

Mini Matic posiada komplet najnowocześniejszych podzespołów i funkcji, jakie obecnie może mieć kocioł pelletowy:

  • Automatyczne rozpalanie/wygaszanie
  • Mechaniczne czyszczenie rusztu palnika
  • Mechaniczne czyszczenie kanałów spalinowych (wymiennika)
  • Panel sterowania z wbudowanym termostatem
  • Sonda lambda
  • Wentylator wyciągowy
  • Automatyczny system odpopielania

 

Opcjonalny moduł WiFi (560zł brutto) pozwala przenieść całe sterowania systemem grzewczym do twojego smartfona lub komputera.

Kocioł na pellet Kostrzewa Mini Matic 11kW-prefinansowanie Czyste Powietrze

 

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl