Facebook Google Maps YouTube Blog
1pxCzego szukasz?

Wypełnij poniższe pola i wybierz kocioł idealny dla ciebie!

Cena
 • od
  do

Rzetelna firma

Kotły Metal-Fach - technika grzewcza z certyfikatem EcoDesign

Kotły Metal-Fach TG są produkowane w Sokółce, w województwie podlaskim. Polska firma Metal-Fach została założona w 1989 roku, dziś dysponuje nowoczesnym zakładem produkcyjnym i wytwarza przyjazne środowisku naturalnemu urządzenia grzewcze spełniające wymagania 5 klasy według normy PN-EN 303-5:2012 oraz EcoDesign/Europrojekt z Dyrektywy Parlamentu Europejskiego 2009/125/WE. Kotły Metal-Fach są sprzedawane także na rynkach zagranicznych – Produkowane przez firmę urządzenia znajdują uznanie wśród klientów całej Europy, krajów azjatyckich, a także w Ameryce Południowej. Firma w swojej ofercie posiada kotły Metal-fach na pellet, drewno oraz ekogroszek. W ofercie naszego sklepu z kolei znajdą Państwo szeroki wybór modeli na pellet oraz ekogroszek. Wszystkie urządzenia charakteryzują się nie tylko światową jakością wykonania oraz wysoką wydajnością, ale do tego są w pełni zautomatyzowane i proste w obsłudze. Dzięki temu idealnie sprawdzą się jako pierwszy kocioł w domu czy też w przypadku osób, którym zależy na bezobsługowych urządzeniach.

Kotły Metal-Fach  technika grzewcza do spalania pelletu drzewnego

Kotły Metal-Fach są produkowane w kilku seriach różniących się parametrami pracy i stosowanym paliwem. Kotły z serii Smart Bio Effect są przystosowane do opalania pelletem i dostępne z mocami 16, 20, 25 i 30 kW. Do ich produkcji użyto stali kotłowej z atestem o grubości 6 mm, co przyczynia się do trwałości i odporności urządzenia nawet na najtrudniejsze warunki eksploatacji. Kotły są wyposażone w palnik wrzutkowy z automatyczną, ceramiczną zapalarką oraz ekranem szamotowym pomagającym w zapewnianiu odpowiedniej temperatury spalania. Kotły Metal-Fach na pellet drzewny z serii Smart Bio Effect osiągają sprawność na poziomie powyżej 90%. Zintegrowany zbiornik pelletu ma pojemność 240 l. Kotły z serii SEG Bio są przeznaczone do spalania pelletu podawanego z automatycznego podajnika o pojemności od 190 do 520 litrów, zależnie od mocy kotła. Opcjonalnie jest dostępna sonda lambda mierząca ilość tlenu w powstających spalinach i umożliwiająca lepsze dobieranie parametrów spalania. Dostępna jest także wężownica schładzająca wraz z zaworem dla systemów ogrzewania pracujących w układzie zamkniętym oraz sterowanie za pośrednictwem modułu GSM. Warto dodać, że w ofercie naszego sklepu znajdą Państwo piece Metal-Fach na pellet o różnych wymiarach, także w wersji slim. To idealne urządzenia do niewielkich kotłowni oraz domów niewymagających dużych pokładów ciepła.

Kotły Metal-Fach na ekogroszek

W ofercie naszego sklepu są także kotły Metal-Fach na ekogroszek. Przede wszystkim możemy się pochwalić dystrybucją wydajnych i wytrzymałych kotłów z serii SEG. Są one przystosowane do spalania węgla – ekogroszku podawanego automatycznie ze zintegrowanego zbiornika o pojemności od 190 do 520 l. Piece Metal-Fach na ekogroszek są wyposażane w odporny na korozję palnik Ekoenergia typu retortowego wykonany z żeliwa z podajnikiem ślimakowym. Drzwiczki kotła posiadają dodatkowe zabezpieczenie w postaci zamontowanych wyłączników krańcowych, które zatrzymują pracę systemu podawania powietrza i podajnika ekogroszku. Kotły SEG 17–75 kW spełniają wymogi dla kotłów 5 klasy. Urządzenia są objęte 5-letnią gwarancją producenta. Oczywiście wszystkie kotły c.o. Metal-Fach na ekogroszek charakteryzują się V klasą, co sprawia, że są to urządzenia nowoczesne, ekologiczne i ekonomiczne.

 • promocja
Kocioł na ekogroszek Metal-Fach Smart Plus 15, 20, 25kW Kocioł na ekogroszek Metal-Fach Smart Plus 15, 20, 25kW
Producent: METAL-FACH
Cena: 16 240,00 zł 18 200,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
 • promocja
Kocoł Metal Fach Slim pellet Kocoł Metal Fach Slim pellet
Producent: METAL-FACH
Cena: 15 129,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
Kocoł Metal Fach Slim pellet mini Kocoł Metal Fach Slim pellet mini
Producent: METAL-FACH
Cena: 14 883,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
Metal Fach Grand pellet - automatyczne kocioł na pellet Metal Fach Grand pellet - automatyczne kocioł na pellet
Producent: METAL-FACH
Cena: 19 450,00 zł 20 910,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
 • promocja
Metal Fach SEG BIO 15, 20, 30, 40kW Metal Fach SEG BIO 15, 20, 30, 40kW
Producent: METAL-FACH
Cena: 16 912,50 zł
szt.
1pxzobacz więcej
Kocioł na pellet Metal-Fach Smart pellet WF 20kW Kocioł na pellet Metal-Fach Smart pellet WF 20kW
Producent: METAL-FACH
Cena: 16 421,00 zł 18 450,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
 • promocja
Kocioł na pellet Metal-Fach Smart pellet WF 25kW Kocioł na pellet Metal-Fach Smart pellet WF 25kW
Producent: METAL-FACH
Cena: 17 077,00 zł 19 188,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
 • promocja
1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl