Facebook Google Maps YouTube Blog

Rzetelna firma

Piece CO – sklep internetowy 499.pl

Najczęściej wybieranymi urządzeniami do ogrzewania domów są piece CO. Sklep internetowy 499.pl posiada w swoim asortymencie energooszczędne kotły, które charakteryzują się ekonomicznym i bezpiecznym użytkowaniem. Bogata oferta zawiera różnego rodzaju kotły i piece wyłącznie od renomowanych producentów krajowych, a także zagranicznych. Wśród nich znajdują się takie firmy jak Atmos, Rakoczy, Viessmann, Edilkamin, La Nordica czy Bullerjan. Zdecydowana większość asortymentu to piece co na pelet, czyli ekologiczne paliwo drzewne w postaci granulatu. Jest łatwe do przechowywania oraz bardzo wydajne, co przekłada się na ekonomiczną pracę urządzeń grzewczych. Zwolennicy systemów bezobsługowych mogą zaopatrzyć się w wysokiej jakości kotły elektryczne lub gazowe. Wiele z dostępnych pieców CO w sklepie internetowym 499.pl zawiera rozwiązania chronione w Urzędzie Patentowym RP.

Nie tylko piece CO na pellet

Klienci zainteresowani urządzeniami opalanymi paliwem innego rodzaju mogą zakupić kotły na ekogroszek oraz biomasę, czyli np. słomę, korę drzewną czy pestki niektórych roślin. Wszystkie oferowane produkty są w pełni zgodne z obowiązującymi przepisami dotyczącymi dopuszczalnych poziomów emisji, a korzystanie z nich przyczynia się do poprawy stanu powietrza i ochrony zasobów naturalnych. Oprócz tego proponujemy klientom oczywiście piece gazowe czy elektryczne. Jesteśmy w stanie zaproponować urządzenie spełniające wszelkie wymagania i doskonale dopasowane do danego domu.

Kotły CO w sklepie internetowym – pomoc w doborze

Wszystkie kotły CO w sklepie internetowym 499.pl przed sprzedażą są dokładnie dobierane do preferencji klienta oraz danego budynku. W naszej ofercie klienci znajdą nie tylko piece podzielone na konkretne modele czy producentów, ale także dopasowane do potrzeb. To odrębne kategorie, takie jak: przystępna cena, rodzaj paliwa (każde, pellet, tani pellet, ekogroszek), specjalne rozwiązania do niewielkich kotłowni czy sprzęt wyłącznie z najwyższej półki. Oprócz tego ofertowane piece c.o. w sklepie online są tez podzielone pod względem dodatkowych funkcjonalności, na przykład modele z systemem automatycznego doboru parametrów spalania czy automatycznego czyszczeniawymiennika. Wybór jest zatem bardzo szeroki, a nasi pracownicy z przyjemnością służą Państwu radą. Nie tylko, by zaproponować sprzęt wiodących producentów, ale także idealnie dopasowany do Państwa preferencji oraz budynku.

Wsparcie serwisowe

Wszystkie piecyki i kotły grzewcze zostały zaprojektowane tak, by działały sprawnie i energooszczędnie, a koszty ich eksploatacji utrzymywały się na możliwie najniższym poziomie. Producenci jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem kreują innowacyjne rozwiązania w obszarach, które przynoszą klientom największą korzyść i satysfakcję. Dodatkowo oferują 5-letnią gwarancję oraz pełne wsparcie serwisowe. Wykwalifikowani pracownicy wykonają przegląd, sprawnie usuną ewentualne usterki, a także podzielą się wskazówkami dotyczącymi użytkowania oraz konserwacji pieców, które przełożą się na ich prawidłowe i długie funkcjonowanie.

KOSTRZEWA
HEIZTECHNIK
EKOGREŃ
LAZAR HKS
WINDHAGER
RAKOCZY
PELLUX BIAWAR
TEKLA
RED
ATMOS
VIESSMANN
KOŁTON
SAS
metal fach
ATMOS
GRANPAL
METALERG
UNIWEX
MZ
ORTE NAGRZEWNICE

 

Kotły wg producentów (A-Z)
Kozlusan Lidia Compact mini 10kW Kozlusan Lidia Compact mini 10kW
Producent: Kozlusan
Cena: 12 570,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
Kozlusan Lidia Compact mini 15kW Kozlusan Lidia Compact mini 15kW
Producent: Kozlusan
Cena: 13 099,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
Kozlusan Lidia Compact mini 25kW Kozlusan Lidia Compact mini 25kW
Producent: Kozlusan
Cena: 14 452,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
  • promocja
Kocioł na pellet GREŃ EG-PELLET MINI 16kW-MC Kocioł na pellet GREŃ EG-PELLET MINI 16kW-MC
Producent: EKOGREŃ
Cena: 19 900,00 zł 22 100,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
  • promocja
1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl