Facebook Google Maps YouTube Blog

W związku z bardzo dynamiczną sytuacją na rynku, cena produktu może być nieaktualna. Prosimy o kontakt przed zakupem, celem potwierdzenia ceny.

Kontakt i dane firmy

 

Palnik KIPI Rotary 36kW ecoMax 920

Palnik KIPI Rotary 36kW ecoMax 920
  • promocja
Cena: 6 800,00 zł 7 390,00 zł 6800.00
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 7 390,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Producent: Kipi

1px Opis

PALNIK KIPI 36kW

 

Przedstawiamy w pełni zautomatyzowane urządzenie najnowszej generacji umożliwiające spalanie pelletu oraz agro-pelletu (np. pelletu ze słomy rzepakowej czy łuski słonecznika). W palniku zastosowano innowacyjne rozwiązanie konstrukcyjne mechanizmu czyszczenia – rotacyjną komorę spalania, dzięki której palnik sam oczyszcza się z popiołów i zgożeli. Palnik nie wymaga regularnego czyszczenia.

Ogrzewanie nigdy nie było tak proste: pełna automatyka, automatyczne rozpalanie oraz brak konieczności regularnego czyszczenia gwarantują oszczędność czasu oraz wysoki komfort użytkowania.

 

Zastosowanie palnika

Palnik KIPI Rotary można zastosować do każdego kotła posiadającego możliwość gromadzenia i opróżniania z popiołów zarówno w gospodarstwach domowych jak i zakładach przemysłowych. Można stosować je między innymi z kotłami centralnego ogrzewania czy kotłami parowymi.


Palnik KIPI Rotary 36kW ecoMax 920


Rozwiązanie zgłoszone do Urzędu Patentowego RP.


Rozwiązanie polegające na zastosowaniu rotacyjnej komory spalania eliminuje wszelkie problemy związane z narastaniem i gromadzeniem się zgorzeli w komorze spalania. Zastosowaliśmy cykliczne wzruszanie paleniska poprzez obrót komory, w której zachodzą procesy powstawania zgorzeli, spieków i popiołów. Dzięki temu w sposób ciągły odprowadzamy produkty spalania z komory paleniskowej, nie wpływając na utratę mocy palnika i jednocześnie unikamy występującego w standardowych palnikach zapchania się komory.

Dane techniczne:

Palnik KIPI Rotary 36kW ecoMax 920

Wyposażenie standardowe

  • palnik na pellet ROTARY
  • sterownik firmy PLUM EcoMAX920
  • podajnik z wizjerem
  • rura spiro
  • kątowa redukcja zdawcza "kolano przyłączeniowe"
  • czujnik mechaniczny awaryjny temperatury kotła
  • czujnik temperatury kotła
  • czujnik temperatury CWU 

 


Wyposażenie dodatkowe:

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl