Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej. tel. 324270499; tel./WhatsApp: 603499459, 663499499, 665499499, info@499.pl 

Palnik na pellet ECO-PALNIK VIP 40kW

Cena: 6 765,00 zł 6765.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Producent: MCZ
Kod produktu: 1374

1px Opis

Palnik ECO-PALNIK VIP 40kW

Pierwszy, bezobsługowy i całkowicie samoczyszczący się palnik na pellet nowej generacji ze stalowym paleniskiem i ruchomym rusztem - do kotłów CO i procesów technologicznych, dedykowany do spalania pelletów przemysłowych i agro-pelletów.

W modelu VIP zastosowano innowacyjne systemy:

  • CCS – Complete Combustion System - system pełnego spalania – z systemem dystrybucji powietrza i dopalania gazów.
  • TCS – Total Cleaning System - system całkowitego czyszczenia - urządzenie czyści się systematycznie w czasie pracy i całkowicie na koniec cyklu palenia.
  • ERS – Easy Review System - system łatwej rewizji - łatwy sposób kontroli stanu rusztu bez użycia narzędzi – zespół ruchomego rusztu palnika wersji VIP wyjmuje się do kontroli i czyszczenia bez otwierania kotła. Ruszt umieszczony jest w specjalnie zaprojektowanej szufladzie – rozwiązanie chronione w Urzędzie Patentowym RP.
  • ASS – Automatic Security System – system bezpieczeństwa na drodze podawania paliwa - automatyczna klapa przeciwpożarowa nie wymagająca regulacji – to nowatorskie rozwiązanie chronione w Urzędzie Patentowym RP.


Główną zaletą całej serii VIP jest ulepszony sposób automatycznego czyszczenia palnika.
 

  • Palniki wyposażone są w zespół ruchomego rusztu, który wykonując ruchy posuwisto-zwrotne w zaprogramowanych interwałach czasowych, pozwala na utrzymanie niezmiennych warunków spalania w czasie całej pracy.
  • Pozwoliło to na praktyczną bezobsługowość urządzenia sięgającą nawet kilku miesięcy, w zależności od jakości stosowanego paliwa.
  • Konstrukcja palnika, z wyjmowanym zespołem ruchomego rusztu w postaci szuflady, pozwala na pełną dowolność zabudowy palnika -zarówno w drzwiczkach kotła jak i w korpusie pieca.
  • Palnik pozwala na spalanie wszystkich rodzajów sypkiej i granulowanej biomasy niezależnie od jej jakości, w tym pellet przemysłowy i pellet ze słomy.


Moc palnika: 40kW

Rodzaj paliwa:

alt alt
         PELET BIOMASA


 

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl