Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej. tel. 324270499; tel./WhatsApp: 603499459, 663499499, 665499499, info@499.pl 

Palnik na pellet KIPI Rotary 10kW EcoMax 920

Cena: 5 850,00 zł 5850.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Producent: Kipi
Kod produktu: 2127_20220110133036

1px Opis

PALNIK KIPI 16kW

 

Przedstawiamy w pełni zautomatyzowane urządzenie najnowszej generacji umożliwiające spalanie pelletu oraz agro-pelletu (np. pelletu ze słomy rzepakowej czy łuski słonecznika). W palniku zastosowano innowacyjne rozwiązanie konstrukcyjne mechanizmu czyszczenia – rotacyjną komorę spalania, dzięki której palnik sam oczyszcza się z popiołów i zgożeli. Palnik nie wymaga regularnego czyszczenia.

Ogrzewanie nigdy nie było tak proste: pełna automatyka, automatyczne rozpalanie oraz brak konieczności regularnego czyszczenia gwarantują oszczędność czasu oraz wysoki komfort użytkowania.

 

Zastosowanie palnika

Palnik KIPI Rotary można zastosować do każdego kotła posiadającego możliwość gromadzenia i opróżniania z popiołów zarówno w gospodarstwach domowych jak i zakładach przemysłowych. Można stosować je między innymi z kotłami centralnego ogrzewania czy kotłami parowymi.


Palnik na pellet KIPI  Rotary 10kW EcoMax 920


Rozwiązanie zgłoszone do Urzędu Patentowego RP.


Rozwiązanie polegające na zastosowaniu rotacyjnej komory spalania eliminuje wszelkie problemy związane z narastaniem i gromadzeniem się zgorzeli w komorze spalania. Zastosowaliśmy cykliczne wzruszanie paleniska poprzez obrót komory, w której zachodzą procesy powstawania zgorzeli, spieków i popiołów. Dzięki temu w sposób ciągły odprowadzamy produkty spalania z komory paleniskowej, nie wpływając na utratę mocy palnika i jednocześnie unikamy występującego w standardowych palnikach zapchania się komory.

Dane techniczne:

Palnik na pellet KIPI  Rotary 10kW EcoMax 920

Wyposażenie standardowe

  • palnik na pellet ROTARY
  • sterownik firmy PLUM EcoMAX920
  • podajnik z wizjerem
  • rura spiro
  • kątowa redukcja zdawcza "kolano przyłączeniowe"
  • czujnik mechaniczny awaryjny temperatury kotła
  • czujnik temperatury kotła
  • czujnik temperatury CWU 

 


Wyposażenie dodatkowe:

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl