Facebook Google Maps YouTube Blog
1px

Kotły na ekogroszek

Celem naszej firmy jest zaopatrywanie Klientów w najbardziej wydajne i funkcjonalne kotły na ekogroszek, będące dzisiaj doskonałym sposobem ogrzewania domów. W skład naszej oferty wchodzą urządzenia renomowanych producentów, które nie mają sobie równych pod względem wydajności oraz efektywności energetycznej. Bardzo istotną zaletą, dzięki której na rozwiązania tego typu decyduje się coraz większa liczba Klientów jest fakt, że są one w pełni ekologiczne, ponieważ użyty w nich ekogroszek zawiera bardzo niewielkie ilości siarki i popiołu, dzięki czemu kwalifikowany jest przez polskie i europejskie normy jako paliwo ekologiczne.

Kotły na ekogroszek – najważniejsze zalety

Kotły na ekogroszek renomowanych producentów, które wybraliśmy do naszego asortymentu, to sposób na łatwe ogrzanie domu oraz duża energooszczędność. Ogrzewanie tego typu jest bowiem tańsze niż w przypadku stosowaniu gazu czy oleju, a nowoczesne konstrukcje pozwalają uzyskać doskonałe osiągi. Polecamy Państwu rozwiązania z podajnikiem lub bez, które są bardzo łatwe w obsłudze, bowiem wystarczy raz na jakiś czas napełnić je odpowiednią ilością paliwa. Spalanie odbywa się w nich w sposób ciągły, a bardzo zróżnicowane parametry pozwalają każdemu użytkownikowi wybrać rozwiązanie idealnie dopasowane do jego potrzeb.

Sprzedajemy kotły na ekogroszek produkowane przez renomowane polskie i zagraniczne firmy, w tym kotły Metal-Fach, kotły R-ECO czy kotły EKOGREŃ. Są to producenci znani z inwestowania w nowoczesne technologie oraz trwałe komponenty. Wszystkie dostępne u nas urządzenia cechują się doskonałym stosunkiem ceny do jakości wykonania – w razie problemów z wyborem rozwiązania, zachęcamy do kontaktu.

Przykładowa oferta

Model kotła Moc kotłowni w kW Sprawność spalania Paliwo
RECO automat  12 - 24,6  do 85%  eko-groszek, drewno, węgiel
GREŃ EG-DUO MULTI  15  85,6% - 87,6%  drewno, eko groszek, miał węglowy, pellet, owies
RECO automat  18 - 36,2  do 85%  eko-groszek, drewno, węgiel
METAL-FACH SOKÓŁ SEG  14  powyżej 90%  eko groszek, miał węglowy, pellet
RECO automat 27 - 53,6  do 85%  eko-groszek, drewno, węgiel
METAL-FACH SOKÓŁ SEG  17  powyżej 90% eko groszek, miał węglowy, pellet
1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl