Facebook Google Maps YouTube Blog
1px

Kotły na biomasę

Obok wysokiej jakości kotłów na ekogroszek oferujemy Państwu nowoczesne kotły na biomasę, które są alternatywą dla węgla i pozwalają równie skutecznie ogrzać dom, a do tego wygenerować oszczędności. Biomasa jest stosunkowo tania, a jej spalanie jest w pełni ekologiczne, gdyż wyprodukowany w procesie spalania dwutlenek węgla nie trafia do atmosfery, a jest pochłaniany przez rośliny. W przeciwieństwie do węgla czy ropy, paliwo to posiada dużo mniej siarki i jest bardzo łatwo dostępne.

Kotły na biomasę – bogata oferta

W skład naszego asortymentu wchodzą nowoczesne kotły na biomasę, które posiadają bardzo zróżnicowane moce i znajdują zastosowanie w domach o różnych powierzchniach. Dostępne w wielu wersjach, w tym kotły na pellet, owies czy drewno. Są bardzo popularne wśród właścicieli budynków pasywnych, domów jedno- i wielorodzinnych, a także gospodarstw rolnych.

Bardzo wiele wariantów tych urządzeń pozwala znaleźć rozwiązania odpowiednio dopasowane do indywidualnych potrzeb, które posiadają wiele zalet, takich jak:

  • niskie koszty eksploatacji,
  • ekologiczność,
  • niewielkie gabaryty,
  • prostota obsługi,
  • uniwersalne zastosowanie,
  • wysoka sprawność urządzenia, co wiąże się z niskim zużyciem paliwa.

W sprzedaży posiadamy kotły na biomasę wiodących marek, w tym kotły Kostrzewa, kotły Metal-Fach czy kotły EKOPAL. Wszystkie kotły na biomasę dostępne w naszej ofercie powstały w oparciu o najlepsze materiały oraz wysokiej klasy rozwiązania technologiczne. Poza wysoką funkcjonalnością i energooszczędnością oferowanych rozwiązań, ich atutem jest również bardzo estetyczne wykończenie.

Zapraszamy do poznania szczegółów oferty, a w razie wątpliwości do kontaktu z pracownikami naszej firmy – chętnie doradzimy i odpowiemy na nurtujące pytania.

Przykładowa oferta

Model kotła Moc kotłowni w kW Ogrzewana powierzchnia [m2] Paliwo
GRANPAL MEGA 1000 - 7000 - biomasa o wilgotności do 15%
EKOPAL Biowat S 25 200 -
EG Multifuel 20 - 30 - -
EKOPAL Biowat U 25 200 słoma, drewno
EKOPAL Biowat U 40 400 słoma, drewno
EKOPAL D-45 45 400 -
METAL-FACH SOKÓŁ SEG BIO 14 2,10 drewno, pellet, węgiel, ziarna zbóż
Kostrzewa Twin Bio 7 - 24
- drewno, pellet
EKOPAL RM-03-2 500 10 000 słoma
1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl