Facebook Google Maps YouTube Blog
1px

Kotły pellet i inne - sklep online

Witamy w naszym sklepie internetowym! Specjalizujemy się w sprzedaży wysokiej jakości kotłów na pellet, kotłów na ekogroszek i kotłów na biomasę. Oferujemy ponadto całą gamę funkcjonalnych i eleganckich piecyków na pellet i piecyków na drewno, mogących stanowić zarówno podstawowe, jak i dodatkowe źródło ogrzewania. Uzupełnieniem asortymentu sprzedażowego są niezwykle praktyczne palniki na pellet oraz dobry gatunkowo pellet. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty! Piece na pellet – najważniejsze informacje.

  • Oferowane przez nas kotły na pellet same się rozpalają i wygaszają, nie trzeba nosić ciężkich bali drewna, co jest idealnym rozwiązaniem dla leniuchów;
  • Dzięki automatycznemu rozpalaniu – brak duszącego dymu jak w przypadku kotłów, kominków i piecyków na drewno;
  • Tylko 1% popiołu, co jest gwarancją czystości w salonie; usuwasz pozostałości spalania raz na tydzień lub dwa;
  • Samodzielnie ustawiasz temperaturę docelową w pokoju – po jej uzyskaniu urządzenie przełącza się do trybu ekonomicznego;
  • Piec kominkowy automatyczne dozuje pellet (w trybie ekonomicznym), dzięki czemu oszczędzasz pieniądze;
  • Programowanie urządzenia – ustawiasz temperaturę oraz moment, w którym urządzenia ma się rozpalić i wygasić;
  • Elegancki i prestiżowy przedmiot w salonie – piec kominkowy świetnie pasuje do nowoczesnego oraz klasycznego stylu;
  • Kotły w obudowach;
  • Najnowszy światowy trend – piece na pellet to naturalni następcy kominków tradycyjnych i modeli na drewno;
  • Ekologia – dzięki używaniu pelletu nie przyczyniasz się do zwiększania emisji CO2.

Kocioł na pellet dodatkowym źródłem ciepła konwencjonalne metody ogrzewania mogą nie zapewnić odpowiedniej temperatury w domach i mieszkaniach. W takich warunkach odczuwa się dyskomfort i watro pomyśleć o dodatkowym źródle ciepła. Jako praktyczne rozwiązanie polecamy kocioł lub piecyk na pellet. Wolnostojące kominki tego rodzaju opierają swoje działanie o właściwości energetyczne granulatu ze sproszkowanych trocin. Stanowią w związku z tym produkt ekonomiczny oraz ekologiczny.

Proponowane w naszej ofercie modele rozprzestrzeniają ciepło przy pomocy promieniowania, a więc płomienia, przewodnictwa oraz konwekcji. Dzięki tym trzem sposobom dyfuzji ciepła zagwarantowane jest właściwe nagrzanie otoczenia. Sprzęt świetnie sprawdza się w sytuacji nagłych zmian temperatury, gdy zachodzi konieczność szybkiego nagrzania pomieszczenia. Pozwalają w krótkim czasie stworzyć przyjemną atmosferę. Dodatkową ich zaletą jest ekonomiczne utrzymanie oraz łatwa obsługa.

Piece i kominki wolnostojące

Prezentujemy w naszej ofercie piece wolnostojące. Kominki odznaczają się wyjątkową urodą. W zależności od modelu inspirowane są stylem retro lub współczesnymi trendami. Konstrukcje dostosowane są do potrzeb konsumentów pod względem funkcjonalności. Łatwy załadunek i prosty sposób napełniania gwarantują możliwość prostej obsługi oraz czyszczenia użytkowanej powierzchni.

Pelet

W sprzedaży oferujemy dobry jakościowo pelet. Odznacza się wyjątkowo wysoką kalorycznością i stanowi ciekawą alternatywę dla innych materiałów opałowych, jak koks, węgiel, oleje. Podczas spalania nie powoduje emisji szkodliwego dwutlenku węgla do atmosfery w związku z czym uchodzi za rozwiązanie ekologiczne. Proponujemy łatwe w magazynowaniu opakowania.

 

Pozdrawiamy, zespół 499.pl

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl