Facebook Google Maps YouTube Blog
1px

Kotły - piece na słomę

W tej kategorii znajdziecie Państwo dostosowane do najnowszych standardów obowiązujących w technice grzewczej kotły na słomę, które – ze względu na swoją ekologiczność i energooszczędność – są alternatywą dla kotłów na biomasę lub kotłów na ekogroszek oraz cieszą się dużym zainteresowaniem osób poszukujących skutecznych technik grzewczych. Ze względu na bardzo niskie ceny paliwa oraz powszechną dostępność, macie Państwo możliwość zainwestowania w rozwiązanie długowieczne, które pozwoli skutecznie ogrzać dom pasywny, jednorodzinny, wielorodzinny czy gospodarstwo rolne.

Kotły na słomę renomowanych producentów

W naszej ofercie znalazły się piece na słomę najlepszych w Polsce i poza granicami naszego kraju producentów, np. kotły EKOPAL, które posiadają wiele zalet. Cechuje je bowiem bardzo wysoka sprawność, wyposażone zostały w nowoczesną automatykę i nowatorskie systemy czyszczące. Dzięki temu obsługa urządzeń jest bardzo prosta, zaś bezpieczeństwo uzyskiwane w trakcie korzystania z technologii spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Ogromnym atutem urządzeń jest to, że nie emitują, a jeśli już to bardzo niewielkie ilości dwutlenku węgla, w związku z czym są całkowicie bezpieczne dla środowiska naturalnego i atmosfery.

Warto dodać, że dostępne w naszej ofercie piece na słomę posiadają bardzo trwałe konstrukcje i wysokiej jakości podzespoły, dzięki czemu spełniać będą swoje zadanie na przestrzeni wielu lat eksploatacji. Zapraszamy do zapoznania się z parametrami poszczególnych urządzeń i inwestowania w kotły, które sprawdzą się w ogrzewanych przez Państwa obiektach.

Przykładowa oferta

Model kotła Moc kotłowni w kW Ogrzewana powierzchnia [m2] Paliwo Moc silnika wentylatora nadmuchowego [kW]
EKOPAL RM-01 300 6000 słoma, drewno, odpady włókiennicze 2,2
EKOPAL RM-02 400 8000 słoma, drewno, odpady włókiennicze 4
EKOPAL Biowat S 25 200 słoma -
EKOPAL RM-03-3 600 12 000 słoma, drewno, odpady włókiennicze 5,5
EKOPAL RM-03-3 600 12 000 słoma, drewno, odpady włókiennicze 5,5
EKOPAL Biowat U 28 250 słoma -
EKOPAL D-45 45 - słoma -
1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl