Facebook Google Maps YouTube Blog

W związku z bardzo dynamiczną sytuacją na rynku, cena produktu może być nieaktualna. Prosimy o kontakt przed zakupem, celem potwierdzenia ceny.

Kontakt i dane firmy

 

Filtr magnetyczny Adey Magma clean 1''

Cena: 750,00 zł 750.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Adey

1px Opis

Niewielki filtr wcale nie musi już oznaczać niskiej wydajności i częstego czyszczenia, filtr magnetyczny micro 2  z serii Adey Magnaclean doskonale nadaję się każdej instalacji i nie potrzebuje wiele miejsca. Montaż jest szybki i prosty, ułatwiają go dołączone do zestawu dystanse montażowe

Filtr magnetyczny to skuteczne remedium na magnetyt (czarny tlenek żelaza)-materiał tworzący się w domowych instalacjach C.O. Osadzanie się magnetytu może prowadzić do spadku wydajności instalacji, niedogrzewaniem grzejników, a nawet przyśpieszonej korozji kotła i wymienników ciepła. Urządzenie jest proste w czyszczeniu i może być wykonane całkowicie przez użytkownika. Wbudowane zawory kulowe pozwalają na tymczasowe odłączenie całego korpusu filtra z instalacji i dokonaniu czyszczenie w bardziej dogodnych warunkach. Na dole urządzenia znajduje się zawór spustowy który w prosty sposób pozwala na opróżnienie komory filtracyjnej z pozostałej w niej wody.

Rzut techniczny

Filtr magnetyczny Adey Magma clean 1''

 

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl