Facebook Google Maps YouTube Blog

W związku z bardzo dynamiczną sytuacją na rynku, cena produktu może być nieaktualna. Prosimy o kontakt przed zakupem, celem potwierdzenia ceny.

Kontakt i dane firmy

 

Pompa ciepła Sevra monoblock 16kW

Cena: 26 850,00 zł 26850.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Sevra

1px Opis

Pompa ciepła Sevra monoblock 16kW

 

SEVRA ECOs HEAT Monobloc to urządzenie, w którym jednostka wewnętrzna i zewnętrzna zostały połączone w jedną całość. Dzięki temu nie jest wymagana instalacja rurowa dla czynnika chłodniczego. Jednostka Monobloc zlokalizowana jest na zewnątrz i jest podłączona tylko przez przewody wodne. Dodatkowo, elementy wodne, takie jak płytowy wymiennik ciepła, naczynie wzbiorcze, pompa wodna są zawarte w jednej obudowie, co znacząca upraszcza procedurę montażu.Wyposażenie jednostki w jeden wentylator pozwoliła na zminimalizowanie głośności pracy urządzenia względem wcześniejszej, dwuwentylatorowej generacji. 

Pompy ciepła to urządzenia, które pozwalają na efektywne i ekologiczne ogrzewanie budynków. Działają one poprzez wykorzystywanie energii cieplnej z otoczenia, która jest następnie przetwarzana i wykorzystywana do ogrzewania pomieszczeń. Pompy ciepła są bardziej ekonomiczne niż tradycyjne systemy grzewcze, ponieważ energii pochodzi ze środowiska naturalnego. Pompy ciepła są więc idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą ogrzewać swoje budynki w sposób ekonomiczny i ekologiczny jednocześnie ograniczając czas spędzony na czynnościach obsługowych do minimum

 Pompa ciepła Sevra monoblock 16kW
 
 
 

 

 

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl