Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej. tel. 324270499; tel./WhatsApp: 603499459, 663499499, 665499499, info@499.pl 

Kocioł na pellet Kotłospaw Slimko Plus 12kW

Cena: 17 840,00 zł 17840.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Producent: Kotłospaw
Kod produktu: 323B-46808

1px Opis

Kotłospaw Slimko

z palnikiem Kipi

Sezonowa wyprzedaż- zapraszamy do negocjacji cen

Kotłospaw Slimko to trwały i sprawdzony kocioł spełniające wszystkie normy dla kotłów pelletowych (w tym Ecodesign oraz podwyższony standard do programu czyste powietrze). Jest to wynik połączenie wydajnego palnika Pellas z efektywnym wymiennikiem ciepła, zapewniającym sprawność powyżej 91%. Konstrukcja kotła posiada zasobnik umiejscowiony nad wymiennikiem, dzięki czemu kocioł zajmuje mało miejsca i doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach o niewielkich rozmiarach. Proces czyszczenia kotła został uproszczony do minimum i odbywa się od przedniej strony kotła. Takie rozwiązania zapewnia łatwy dostęp do całej powierzchni wymiennika bez konieczności otwierania dodatkowych wyczystek i konieczności wyciągania zawirowywaczy. 

Do wyboru użytkownik ma dwa sterowniki:

  • Plum EcoMax 860P (monochromatyczny z przyciskami)
  • Plum Ecoster Touch ( za dopłatą kolorowy z ekranem dotykowym) UWAGA: Ograniczona dostępność na rok 2022

Każdy sterownik steruje kompletnym osprzętem palnika, pompą C.O + C.WU, zaworem mieszającym z siłownikiem. Umożliwia nastawianie harmonogramów i regulację parametrów pracy kotła. Dodatkowo współpracuje z dowolnym termostatem obsługującym styki beznapięciowe. Istnieje również możliwość doposażenia kotła o moduł internetowy, umożliwiający zdalny podgląd i edycję parametrów pracy.

 

  • Automatycznie czyszczona komora palnika
  • Automatyczne rozpalanie/wygaszanie
  • Modulacja mocy

 

Zastosowany w kotle palnik pelletowy Pellas to trwała i sprawdzona konstrukcja. Dzięki obrotowej komorze paleniskowej, spalany pellet jest równomiernie napowietrzany, co umożliwia jego całkowite dopalenie, podnosząc tym samym efektywność całego urządzenia. Dodatkową zaletą takiego rozwiązanie jest ograniczenie częstości czyszczenia palnika przez użytkownika. W palniku zastosowano grzałkę ceramiczną o podwyższonej żywotności. Zapewnia ona szybkie rozpalanie pelletu i ogranicza zużycie prądu.

 

Kocioł na pellet Kotłospaw Slimko Plus 12kW

 

Pliki do pobrania:
1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl