Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Kocioł kondensacyjny na pellet LAZAR INTER FIRE 11kW/240l - prefinansowanie Czyste Powietrze

Cena: 30 504,00 zł 30504.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Producent: HKS lazar
Kod produktu: 2122

1px Opis

Lazar Inter fire

pierwszy polski kocioł kondensacyjny

Kondensacja

Technika wykorzystania ciepła kondensacji wykorzystuje nie tylko ciepło, które powstaje podczas spalania jako mierzalna temperatura gazów opałowych, lecz także dodatkowo zawartość pary wodnej w gazach opałowych. Kotły kondensacyjne InterFire są w stanie pobrać niemal w całości ciepło zawarte w spalinach oraz dodatkowo przekształcić je na ciepło grzewcze i wykorzystać.

 

Sprawność kondensacyjna

Niska temperatura spalin, idealne parametry spalania dzięki sondzie lambda oraz kondensacja sprawiają, że kocioł InterFire osiąga sprawność 104,4%.

 


Szeroki zakres temperatury zasilania (28-85 st. C)

Wymiennik ze stali nierdzewnej skonstruowany w systemie HCC (Heat-Cold Cassette) umożliwia pracę kotła przy bardzo niskiej temperaturze zasilania, już od 28 st.C. Dzięki temu kocioł InterFire doskonale sprawdzi się w nowym budownictwie i zastosowaniu niskotemperaturowych systemów grzewczych takich jak ogrzewanie podłogowe

 

mechaniczne czyszczenie palnika energooszczędność

 

Prosta instalacja

Kocioł InterFire nie wymaga zabezpieczenia powrotu przed korozją niskotemperaturową dzięki czemu jego instalacja jest prostsza i tańsza od tradycyjnych kotłów na paliwa stałe.

 

Mechaniczne czyszczenie palnika

Poruszany za pomocą siłownika liniowego ruchomy ruszt automatycznie czyści palnik przed każdym rozpaleniem oraz po każdym wygaszeniu. Dzięki temu użytkowanie kotła jest o wiele szybsze i wygodniejsze. Natomiast spalanie dużo bardziej efektywne, sprawniejsze i ekologiczne.

 

Energooszczędność

Energooszczędne podzespoły oszczędzają energię elektryczną oraz Twoje pieniądze.

 

śluza zabezpieczająca zaawansowany sterownik stal nierdzewna

 

Śluza zabezpieczająca

Zabezpiecza paliwo znajdujące się w zasobniku przed zapłonem.

 

Zaawansowany sterownik

Intuicyjny ekran dotykowy, przygotowanie wody użytkowej w standardzie oraz możliwość rozbudowy o: 4 obiegi, bufor, regulację pogodową, sondę lambda.

 

Stal nierdzewna

Najwyższej jakości materiały użyte w produkcji palnika gwarantują jego długotwałą eksploatację, natomiast odpowiednia konstrukcja zapewnia optymalne warunki do spalania pelletu.

 

Automatyczne odpopielanie (w opcji)

System automatycznego odpopielania usuwa popiół z kotła do pojemnika, gdzie jest on kompresowany. Dzięki temu użytkownik usuwa popiół raz na kilka miesięcy.

 

bafa piąta klasa sonda lambda

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl