Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Kocioł na pellet Heiztechnik ONE PLUS, automat 8-20kW

Cena: 23 801,00 zł 27 047,00 zł 23801.00
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 27 047,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Producent: Heiztechnik
Kod produktu: D3E8-771C1

1px Opis

Heiztechnik One

Lider może być tylko jeden!

 

Kotły serii ONE to jedne z najbardziej zautomatyzowanych, a przy tym najmniejszych kotłów certyfikowanych na pellety w Polsce. W kotle fabrycznie wbudowane są elementy które odpowiadają za: czyszczenie, stabilną pracę, wysoki uzysk ciepły i bezpieczeństwo. Składają się one z następujących podzespołów:

a) automatyczne czyszczenie palnika i wymiennika- kocioł analizując ilość zużytego paliwa wie co ile należy przeprowadzić czyszczenie poszczególnych elementów aby ograniczyć ilość sadzy na elementach grzejnych co wpływa na zmniejszenie ilości zużytego pelletu.

b) automatyczne rozpalanie i wygaszanie- kocioł na bieżąco oblicza zapotrzebowanie cieplne budynku. Kiedy wykryje że jest ono mniejsze nic moc minimalna palnik (czyli gdy dom się nagrzeje i zostanie osiągnięty komfort cieplny), kocioł przejdzie w tryb wygaszania, a następnie w tryb postoju w którym nie jest pobierane paliwo. Gdy temperatura zacznie spadać kocioł automatycznie się rozpali aby zapewnić ciepło.

c) automatyczne dobieranie parametrów paliwa-działa w oparciu opatentowaną technologię HT-LOGIC II która zapewnia autoregulację parametrów spalania w tym. dawkę powietrza, podawanie, podtrzymanie. Dzięki temu użytkownik nie musi ręcznie zmieniać nastaw po każdej dostawie opału ani obawiać się że pellet gorszej klasy nie spali się efektywnie.

d) zestaw hydrauliczny- składa się z:pompy C.O, pompy C.W.U, zaworu mieszającego z siłownikiem, naczynia przeponowego i zaworu bezpieczeństwa. Tak dobrana hydraulika wydłuża żywotność kotła oraz ułatwia montaż w niewielkich kotłowniach.

f) system optymalizacji spalin- składa się z zawirowywaczy które wymuszają ruch obrotowy spalin dzięki czemu są one w stanie oddać więcej ciepła to wody w kotle, oraz wentylatora wyciągowego który stabilizuje pracę kotła oraz pomaga w zapewnieniu optymalnego ciągu kominowego.

 

Sterowanie

 

Kocioł na pellet Heiztechnik ONE PLUS, automat 8-20kW

Parametry techniczne

 

Kocioł na pellet Heiztechnik ONE PLUS, automat 8-20kW

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl