Facebook Google Maps YouTube Blog

W związku z bardzo dynamiczną sytuacją na rynku, cena produktu może być nieaktualna. Prosimy o kontakt przed zakupem, celem potwierdzenia ceny.

Kontakt i dane firmy

 

Cylinder monoblock Mitsubishi ERPT30X-VM2E 300L/2kW/230V chłodzenie

Cena: 22 160,00 zł 22160.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Mitsubishi

1px Opis

Mitsubishi Cylinder

 Jednostka wewnętrzna Mitsubishi Split

2kW/230V

Lider rynku powietrznych pomp ciepła

Pompy ciepła to wydajne i ekologiczne źródło ciepła dla twojego domu. Oprócz zadania temperatury nie wymaga od użytkownika żadnej ingerencji pozwalając tobie spędzać czas tak jak lubisz. Hermetyczny układ i liczne zabezpieczenia sprawiają że współczesna pompa ciepła to jedno z najbezpieczniejszych źródeł ogrzewania. Decydując się na takie rozwiązanie nie musisz stosować komina ani posiadać wydzielonego pomieszczenie na kotłownię. Montaż całego układu jest szybki i zbliżony kosztowo do tradycyjnych systemów grzewczych. Pompy ciepła Mitsubishi to nie tylko źródło ciepła. To gwarancja trwałości, ekonomiczności i maksymalnego komfortu użytkowania. Wszystko to zgodnie ze współczesnymi  standardami i wymogami ekologicznymi. Producent oferuje pakiet 5 letniego okresu gwarancyjnego do każdego urządzenia. Gwarancja udzielana jest na całą jednostkę wraz z wszystkimi elementami.

Cylinder monoblock Mitsubishi ERPT30X-VM2E 300L/2kW/230V chłodzenieJednostka wewnętrzna to pomost który łączy górne i dolne źródło ciepła. Wbudowany zasobnik o pojemności 200l jest ogrzewany warstwowo przez wymiennik płytowy. Taki układ pozwala podgrzewać ciepłą wodę z wysoką efektywnością, dostosowując parametry do temperatury pracy zadanej przez użytkownika. Zintegrowany separator o powierzchni 16,4 m2 zabezpiecza urządzenie przed osadzaniem się kamienia. Sercem jednostki jest wymiennik ciepła zwany też skraplaczem. Następuje w nim zmiana stanu skupienia czynnika chłodniczego- z gazowego na ciekły. To w tym urządzeniu następuje odebranie energii cieplnej z czynnika chłodniczego i przekazaniu jej do instalacji grzewczej budynku. Sterownik pompy ciepła jest mózgiem całego systemu grzewczego. Analizuje on pracę całego systemu i na bieżąco wprowadza potrzebne korekty. Moduł wyposażony został w system monitorowanie wyprodukowanej energii cieplnej. Zaawansowane statystyki pozwalają na bieżąco sprawdzać sprawność urządzenie, a w razie potrzeby dostosować jego parametry do wymagań środowiskowych. W razie dużego obciążenia cieplnego budynku (niskie temperatury zewnętrzne) sterownik może uruchomić grzałki elektryczne które są na wyposażeniu standardowym modułu. Istotną rzeczą jest fakt, że urządzenie posiłkuje się grzałkami tylko gdy faktycznie zachodzi taka potrzeba, przez większość sezonu pozostają one nieaktywne.

Cylinder monoblock Mitsubishi ERPT30X-VM2E 300L/2kW/230V chłodzenie

Cylinder monoblock Mitsubishi ERPT30X-VM2E 300L/2kW/230V chłodzenie

 

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl