Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej. tel. 324270499; tel./WhatsApp: 603499459, 663499499, 665499499, info@499.pl 

Pompa ciepła Kołton Air kompakt 15,18kW + bufor gratis

Cena: 45 819,00 zł 45819.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Producent: KOŁTON
Kod produktu: B0E0-1334D_20190404151714

1px Opis

Kołton AIRKOMPAKT

 Najnowsza generacja pomp ciepła firmy kołton charakteryzuje się niskimi kosztami eksploatacji oraz mnogością układów w jakich może być stosowana. Urządzenie pracuje na wydajnym i ekologicznym czynniku R290. Oznacza to że brak konieczności rejestracji urządzenia w Centralnym Rejestrze Operatorów Urządzeń i Systemów Ochrony Przeciwpożarowej (CRO). AIRKOMPAKT doskonale nadaje się do instalacji podłogowych, grzejnikowych (do temperatury 65°C) jak i C.W.U.

Szereg zabezpieczeń ciśnieniowych i termicznych zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i długą żywotność urządzenia. Technologia soft-start obniża prąd rozruchowy odciążając domowy system energetyczny.Urządzenie jest ciche dzięki pogrubionej wentylacji i regulowanej prędkości obrotowej wentylatora. Łopatki wentylatora kształtem przypominają pióra sowy aby zapewnić niemal bezgłośną ich pracę. Dzięki temu pracując z pełną mocą nie jest uciążliwa dla domowników.

Specjalna algorytm na bieżąco monitoruje proces wymiany ciepła w lamelach. Jeśli dojdzie do obniżenia sprawności urządzenie automatycznie przejdzie w tryb pracy rewersyjnej, odszraniając całą powierzchnię wymiennika. Proces ten można przeprowadzić również w lecie powodując dodatkowe chłodzenie budynku. Zabudowa urządzenie typu monoblock pozwala oszczędzić miejsce w domu-cała armatura, skraplacz, obieg chłodniczy i zestaw pompowy znajdują się wewnątrz urządzenia która stoi na zewnątrz- do domu prowadzę więc tylko rury zasilające instalacje. Połączenie wydajnej sprężarki Copeland oraz zaawansowanych mechanizmów sterujących skutkuje uzyskaniem wysokiego współczynnika COP-nawet 4,2. Dzięki temu można cieszyć się bezobsługową i wydajną ekonomicznie instalacją grzewczą. W razie skrajnie niskich temperatur urządzenie może wysłać sygnał który uruchomi do pomocy grzałkę lub automatyczny kocioł. Zapewnia w ten sposób stały komfort cieplny oraz stabilne wydatki ekonomiczne.

 Pompa ciepła Kołton Air kompakt 15,18kW  + bufor gratis

Schemat działania pompy ciepła AIRCOMPACT

Pompa ciepła Kołton Air kompakt 15,18kW  + bufor gratis

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl