Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej. tel. 324270499; tel./WhatsApp: 603499459, 663499499, 665499499, info@499.pl 

Pompa ciepła Metal-Fach Elika Split 16kW 3 fazowa

Cena: 31 850,00 zł 31850.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: METAL-FACH
Kod produktu: 0DD9-1045E_20220607122211

1px Opis

Metal-Fach Elika Split 16kW 3 fazowa R32

 

Rodzaj: powietrze-woda

SCOP przy 35°C: 4,62 (klasa A+++)

SCOP przy 55°C: 3,41 (klasa A++)

Pompy ciepła ELIKA SPLIT to przemyślana i sprawdzona konstrukcja charakteryzująca się wysoką efektywnością i odpornością na niskie temperatury. Doskonale nadaje się do domów, lokali usługowych oraz sklepów. Pompa składa się z dwóch części. Pierwsza częścią jest cześć zewnętrzna umieszczoną obok budynku czyli moduł chłodniczy oraz modułu hydraulicznego HYDROBOX przeznaczonego do montażu wewnętrznego np. w kotłowni, garażu itp. Jedną z najważniejszych zalet takiego rozwiązania jest łatwość dostępu do modułu hydraulicznego oraz zniwelowanie problemów związanych z zamarzaniem cieczy którą stosujemy w układzie.

Wbudowana grzałka elektryczna

4Wbudowana grzałka elektryczna o mocy 3kW (w pompie 4-12kW), 9kW (w pompie 14-16kW), posiada możliwość dostosowania swojej mocy. Regulacja jest dostępna w 3 poziomach. Jednostka zewnętrzna posiada wbudowaną tacę ociekową grzałki.

Cicha praca urządzenia

Jednowentylatorowa pompa ciepła ELIKA MONOBLOCK zalicza się do najcichszych pomp na rynku.

Zakres pracy urzadzenia

Pompa ciepła jest w stanie zasilać układ C.O. oraz C.W.U., zimą nawet do -25°C

Temperatura wody zasilania to 65°C

Pompa ciepła ELIKA MONOBLOCK umożliwia przygotowanie wody zasilania C.O. i C.W.U nawet do 65°C. Aspekt ten ma duże znaczenie w przypadku zamontowanych grzejników w domu.

Dwurotacyjna sprężarka

Twin Rotary DC inverter, dwurotacyjna sprężarka zapewnia wysoką sprawność urządzenia.

Konstrukcja pompy ciepła

– Bioniczny wzór łopatek wentylatora;
– Płytowy wymiennik ciepła;
– Jednowentylatorowa konstrukcja w zakresie od 4kW do 16kW

Przykładowy schemat instalacyjny

Pompa ciepła Metal-Fach Elika Split 16kW 3 fazowa

Proste i intuicyjne sterowanie pompą ciepła

Dostosuj pracę pompy ciepła i temperaturę w pomieszczeniach do własnych indywidualnych potrzeb. Korzystając z kontrolera przewodowego dedykowanego do pompy ciepła ELIKA MONOBLOCK możesz zautomatyzować wszystkie procesy związane z ogrzewaniem twojego domu. Dzięki modułowi internetowemu oraz czujnikowi temperatury wbudowanemu w kontroler, w prosty sposób możesz kontrolować pracę, monitorować, porównywać statystyki, sterując pompą ciepła z poziomu telefonu komórkowego, tabletu, czy komputera. Wszystko dzięki aplikacji mobilnej „MSmartLife”, która w przejrzysty sposób pomaga sterować ogrzewaniem domu. Wystarczy podać temperaturę jaką chcemy osiągnąć w domu, a pompa ciepła zoptymalizuje swoją pracę automatycznie dostosowując się do warunków panujących na zewnątrz. Wszystko zależy od preferencji domowników!

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl